خانه » همایش های دریایی » نخستین جشنواره دانش آموزی دریا
poster_darya6_export_24400

نخستین جشنواره دانش آموزی دریا

نخستین جشنواره دانش آموزی دریا

آغاز فراخوان آثار نخستین جشنواره دانش آموزی دریا

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اعلام فراخوان آثار «نخستین جشنواره دانش آموزی دریا» خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر محمد سعید سیف دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی ضمن اعلام فراخوان آثار «نخستین جشنواره دانش آموزی دریا، افزود: این جشنواره در رشته های مختلف در میان همه مقاطع و پایه های تحصیلی برگزار می شود و هدف آن ترویج اهمیت راهبردی دریا و صنایع وابسته به آن در میان نسل جوان کشور است.
وی اضافه کرد: مهلت ارسال آثار توسط دانش آموزان تا پایان تیرماه 1394 تعیین شده و در مهرماه سال آینده طی مراسمی از برگزیدگان و منتخبان تجلیل بعمل خواهد آمد.
سیف همچنین از برگزاری مسابقه خانوادگی آشنایی با دریا با عنوان «دریا مسیر پیشرفت» در حاشیه این جشنواره خبر داد و افزود: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و پایگاه اطلاع رسانی این جشنواره از طریق آدرس:mitc.isti.ir از جزییات این مسابقه و اطلاعات مورد نیاز جشنواره مطلع شوند.

پایگاه اطلاع رسانی جشنواره دانش آموزی دریا

poster_darya6_export_24400

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme