خانه » اخبار » اخبار مناطق آزاد » بهره مندی از ظرفیت های منطقه آزاد انزلی برای انتقال کالا به کشورهای cis
29

بهره مندی از ظرفیت های منطقه آزاد انزلی برای انتقال کالا به کشورهای cis

خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: در نشست مشترک سفیر کشور اندونزی در ایران با رضا مسرور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، بر نقش محوری و بهره مندی از ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در صادرات کالاهای کشور اندونزی به کشورهای منطقه به ویژه کشورهای حاشیه خزر تاکید شد.
سفیر اندونزی با اشاره به جایگاه منطقه آزاد انزلی در مبادلات تجاری با کشورهای حاشیه خزر اظهار داشت: منطقه آزاد انزلی موقعیت استراتژیکی برای تجارت در دریای کاسپین دارد و با بهره مندی از این ظرفیت های مهم، در دهه آینده به کانون اصلی اقتصادی منطقه خزر تبدیل خواهد شد.
سفیر اندونزی با اشاره به مشترکات دینی و فرهنگی دو کشور خاطر نشان کرد: توسعه همکاریهای مشترک اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی دو کشور یکی از مهمترین دلایل بازدید من از این منطقه و استان گیلان است و دو کشور می توانند با توجه به پتانسیلهای موجود، بالاترین سطح مبادلات تجاری را داشته باشند.
“دیان ویرنگ جوریت” با اشاره به ظرفیت های بالای کشور اندونزی در صنایع دریایی و کشتی سازی خواستار همکاریهای مشترک درخصوص این صنعت شد و افزود: با …
[ مشاهده متن کامل خبر در روزنامه جمهوری اسلامی ]

منبع:http://tnews.ir/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme