خانه » اخبار » اخبار مناطق آزاد » جهانگیری: دولت در توسعه عمران سیستان و بلوچستان و کردستان مصمم است
34

جهانگیری: دولت در توسعه عمران سیستان و بلوچستان و کردستان مصمم است

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به تصویب پیشنهاد لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری – صنعتی در سیستان و مریوان، گفت: دولت مصمم است برای توسعه، عمران و آبادانی استان های سیستان و بلوچستان و کردستان تدابیر ویژه ای بیندیشد و وضعیت معیشت مردم این مناطق را بهبود بخشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی عصر دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و پیشنهاد لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سیستان و ایجاد منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بانه ـ مریوان به تصویب رسید.
اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به مسائل و مشکلات استان های کردستان و سیستان و بلوچستان ، گفت: مردم این دو استان مرزدارانی غیور و وفادار به نظام و کشور هستند که از خودگذشتگی های زیادی نشان داده اند.
وی درباره برنامه ریزی دولت تدبیر و امید برای این مناطق گفت: دولت مصمم است با برنامه ریزی دقیق، شرایط تحول و توسعه این مناطق را فراهم کند.
در این جلسه که وزرای نفت، دادگستری، جهاد کشاورزی، تعاون،کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، روسای سازمانهای مدیریت و برنامه ریزی کشور، حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی و استانداران سیستان و بلوچستان و کردستان نیز حضور داشتند، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی گزارشی از پیشنهادات لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی سیستان …
مشاهده متن کامل خبر در خبرگزاری جمهوری اسلامی ]

منبع: http://tnews.ir/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme