خانه » اخبار » اخبار سواحل و بنادر » توسعه شرق هرمزگان، اولویت دولت یازدهم است
76

توسعه شرق هرمزگان، اولویت دولت یازدهم است

استاندار هرمزگان با اشاره به ظرفیت‌های سواحل مکران در استان هرمزگان، توسعه این منطقه را از اولویت‌های دولت یازدهم برشمرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس جاسم جادری عصر امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات بندر کوهستک شهرستان سیریک اظهار داشت: سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در بنادر شهرستان سیریک مسیر توسعه این شهرستان را دچار تحول می‌کند.

وی در ادامه راه‌اندازی گمرک بندر کوهستک در شهرستان سیریک را در راستای رفع محرومیت و هدیه‌ای از سوی دولت تدبیر و امید دانست و افزود: این اقدام علاوه بر ایجاد اشتغال بستر مناسبی برای رونق کسب و کار اقتصادی در منطقه است.

جادری تصریح کرد:  بهره‌برداری از  گمرک بندر کوهستک که از مطالبات دیرینه مردم این منطقه به شمار می‌رفت تحقق یافت.

نماینده عالی دولت در هرمزگان دولت را موظف به تلاش برای تحقق مطالبات و بهره‌مندی ساحل‌نشینان هرمزگانی از امتیازات ساحل‌نشینی دانست.

استاندار هرمزگان تأکید کرد: کارهای بزرگی توسط دولت و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در شهرستان سیریک در حال اجراست که اجرای این طرح‌ها موجب توسعه این منطقه می‌شود.

منبع: tasnimnews.com

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

bigtheme